01 - PRZECIWNÓŻ Warfama 5543/10-00-001/0

01 - PRZECIWNÓŻ       Warfama   5543/10-00-001/0
01 - PRZECIWNÓŻ Warfama 5543/10-00-001/0

PRZECIWNÓŻ


KOD PRODUKTU:  ZPB1201


5543/10-00-001/0

Czesci zamienne do prasy zwijajacej Warfama Z-543

Cena: 139,00 zł (netto: 113,01 zł )
szt

01 - KOŁO REGULACJI SZNURKA

01 - KOŁO REGULACJI SZNURKA
01 - KOŁO REGULACJI SZNURKA
Kod produktu: ZPA1701

Z-562000.000.023.1

Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
szt

01 - KOŁO ŁAŃCUCH. 1" 16B-1 Z-24 556928056000 FI45

01 - KOŁO ŁAŃCUCH.  1" 16B-1  Z-24  556928056000   FI45
01 - KOŁO ŁAŃCUCH. 1" 16B-1 Z-24 556928056000 FI45

KOŁO ŁAŃCUCH. 1" 16B-1 Z-24 556928056000 FI45

Prasy Zwijające cześci Sipma Z-569 , Z-570 5569-280-560.00

Cena: 246,00 zł (netto: 200,00 zł )
szt

01 - KOŁO ŁAŃCUCH. 1 1/4" 20B-1 Z-11

01 - KOŁO ŁAŃCUCH.  1 1/4" 20B-1  Z-11
01 - KOŁO ŁAŃCUCH. 1 1/4" 20B-1 Z-11

KOŁO ŁAŃCUCH. 1 1/4" 20B-1 Z-11

 

Kod produktu: ZPB0801

Cena: 175,00 zł (netto: 142,28 zł )
szt

01 - CYLINDER HYD. CJ-S14-40/25/400

01 - CYLINDER HYD. CJ-S14-40/25/400
01 - CYLINDER HYD. CJ-S14-40/25/400

CYLINDER HYD. CJ-S14-40/25/400 5279-070-510.00 PW112001

Cena: 653,00 zł (netto: 530,89 zł )
szt

01 - RURA SPAW. 5270075509

01 -  RURA SPAW.   5270075509
01 - RURA SPAW. 5270075509

RURA SPAW.  5270-070-550.00

Cena: 582,00 zł (netto: 473,17 zł )
szt

01 - DZWIGAR KPL. 5276205300

01 -  DZWIGAR KPL. 5276205300
01 - DZWIGAR KPL. 5276205300

DZWIGAR KPL. 5276205300

Cena: 720,00 zł (netto: 585,37 zł )
szt

MANOMETR M100-TKP/17-G 5270125301 0829-405-015

 MANOMETR M100-TKP/17-G   5270125301    0829-405-015
MANOMETR M100-TKP/17-G 5270125301 0829-405-015

MANOMETR M100-TKP/17-G   5270-120-530.01   0829-405-015

 

DOLNE MOCOWANIE

Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )
szt

ŁOŻYSKO KRAŚNIK K 6207 2RS

 ŁOŻYSKO   KRAŚNIK  K 6207 2RS
ŁOŻYSKO KRAŚNIK K 6207 2RS

ŁOŻYSKO   KRAŚNIK  K 6207 2RS          

 

Kod produktu: ŁO62075

Cena: 20,00 zł (netto: 16,26 zł )
Szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl