Składnica Dąbrowski jest siecią sklepów, która oferuje części i podzespoły do maszyn, urządzeń i ciągników rolniczych w całym kraju. Posiadamy w swojej ofercie ponad 30 tysięcy artykułów nieustannie zwiększając ich liczbę, aby stawać się jeszcze bardziej wielozadaniowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ponad 25 letnie doświadczenie sprawia, że firma ta posiada bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i serwisie części do praktycznie wszystkich maszyn i urządzeń. Profesjonalna kadra sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają się na mechanice oraz posiadają wiedzę na temat budowy wielu maszyn i urządzeń, potrafię w każdej sytuacji pomóc i doradzić jeśli chodzi o zakup lub serwis maszyn urządzeń. Oprócz sprzedaży nowych produktów firma zajmuje się również prowadzeniem serwisu i wykonywanie elementów na wymiar. Możemy bowiem zlecić dorabianie kół łańcuchowych i kół zębatych, na podany przez nas wymiar. Dzięki takiej opcji w przypadku elementów które są bardzo rzadkie i trudno je dostać. Jest to bardzo przydatne szczególnie, gdy mówimy o starszych maszynach, gdzie części zamienne nie są już produkowane. Dodatkowo Składnica Dąbrowski umożliwia również serwis wałów przegubowych, ustawienie wtryskiwaczy, ostrzenie noży do pras i przyczep czy zakuwanie węży hydraulicznych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy godni zaufania i gwarantujemy 100% zadowolenie.

 

 

Sieć sklepów stacjonarnych

Składnica Dąbrowski to ponad 30000 artykułów na stałe w magazynie, ponad 25 lat na rynku i duże doświadczenie w doborze i sprzedaży części do wszystkich maszyn rolniczych.

 

Oczywiście jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dostarczyć potrzebne części, które potrzebujesz a w danej chwili są niedostępne w naszym sklepie lub dostarczyć je w 24 godziny z naszego Magazynu Centralnego. Jednak naszą największą siłą jest zaufanie jakim darzą nas Klienci. Wiedza i doświadczenie ponad 30 sprzedawców, którzy doskonale znają budowę najpopularniejszych maszyn i regularnie szkolą się poznając najnowsze technologie pozwala nam bardzo skutecznie doradzać w doborze części, a często i sposobie naprawy.

 

 

Bezpłatna diagnostyka akumulatorów

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA AKUMULATORÓW

Dorabiamy koła łańcuchowe na wzór

DORABIAMY KOŁA ŁAŃCUCHOWE NA WZÓR

Ostrzymy noże pras belujących oraz przyczep samozbierających

OSTRZYMY NOŻE PRAS BELUJĄCYCH ORAZ PRZYCZEP SAMOZBIERAJĄCYCH

Serwis wałów przegubowo-teleskopowych

SERWIS WAŁÓW PRZEGUBOWO-TELESKOPOWYCH

Ustawiamy wtryskiwacze

USTAWIAMY WTRYSKIWACZE

Zakuwamy pasy pras zwijających

ZAKUWAMY PASY PRAS ZWIJAJĄCYCH

 

Zlecamy dorabianie linek na wzór

ZLECAMY DORABIANIE LINEK NA WZÓR